About Us

Teknolojinin kesintisiz gelişimini sağlayan inovasyon, en büyük motivasyonumuz. Bu motivasyondan aldığımız güç ve teknolojiye olan tutkumuzla, yolculuğumuz 2001 yılından bu yana devam ediyor.

Odağımızdaki teknolojinin sürekli kendisini yenilemesi gibi, biz de değişimi ve gelişimi benimseyenlerin dünyamızı daha güzel bir yer yapacağına inanıyoruz. Bu nedenle, dijital dönüşümün hayatın her alanını etkilemeye başladığı bir dönemde, kuruluş adımız olan “Netlojistik” ile vedalaştık. Dış kaynak BT çözümleri alanının yenilikçi markası olarak, değişen ismimiz ve değişmeyen kusursuz hizmet anlayışımızla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

7/24 Yardım Masası hizmetimiz ile gereksinim duydukları her an müşterilerimizin yanındayız. “Kesintisiz Süper Yardım Hizmeti” adını verdiğimiz bu hizmeti, kurulduğumuz ilk günden bu yana farklı ölçeklerdeki birçok müşterimize sunuyoruz. Edindiğimiz deneyim ve güçlü altyapımız sayesinde, yaşanabilecek sorunların bir kısmını önceden kestirebiliyor ve anında müdahale edebiliyoruz. Elbette bunların dışında kalan diğer tüm teknik sorunları da mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Ayrıca, yerinde destek hizmeti, sistem yönetimi, marka bağımsız yazılım ve donanım çözümlerinin yanında güvenliğe yönelik çözümler de sunuyoruz.

Esnek yapımız ile müşterilerimizin modellerine ve iş yapış şekillerine tam uyum sağlayabiliyoruz. Güncel gelişmeler ve gereksinimler doğrultusunda yaptığımız BT yatırımları, kurumların maliyetlerini önemli oranlarda düşürmelerine de yardımcı oluyor.

© 2019 PUKTA All rights reserved. User Agreement / Legal Notice By Netlojistik