Success Stories

GUSTO

Back

1970 yılında kurulan GUSTO, Türkiye’nin en köklü bayan hazır giyim markaları arasında bulunuyor. Bugün 30’a yakın mağazasında ve www.gustoeshop.com adresinde koleksiyonlarını müşterilerine sunan GUSTO’nun Pukta ile olan işbirliği 5 yıldır devam ediyor.

İşbirliği kapsamında Pukta, GUSTO’ya fabrikasının yanı sıra merkez ofisinde ve tüm mağazalarında kullandığı Nebim mağazacılık yazılımını ve Active Directory, Exchange gibi kurumsal BT sistemlerini özel bulut üzerinde sunuyor. Bakım anlaşması ile sistemlerin düzenli olarak kontrol edilmesi sağlanıyor.

GUSTO ayrıca Pukta’nın 7/24 Yardım Masası hizmetinden de yararlanıyor. Şirketteki son kullanıcılar bir telefonla, dakikalar içinde Yardım Masası’na ulaşabiliyor. Bu sayede, bayram ve resmi tatil gibi mağazacılık operasyonlarının yoğun bir biçimde devam ettiği günlerde bile oluşabilecek her tür aksaklığa Pukta ekipleri tarafından anında müdahale edilebiliyor; arızalı donanım varsa hemen değiştiriliyor.

Aynı şekilde, GUSTO’nun tüm Microsoft lisansları da OEM, Open veya SPLA lisanslama modellerinden müşteriye en avantajlı olacak şekilde Pukta tarafından sağlanıyor.

Pelin Mete GUSTO Yönetim Kurulu Başkanı
Back Success Stories
© 2019 PUKTA All rights reserved. User Agreement / Legal Notice By Netlojistik