Infrastructure as a Service

Geleneksel IT altyapılarının karmaşıklığına ve yüksek maliyetlerine daha fazla katlanmak zorunda değilsiniz

Infrastructure as a Servise (IaaS) veya hizmet olarak altyapı; işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem alt yapısının Pukta tarafından internet üzerinden yönetilen hizmet olarak sağlanmasıdır.

Pukta 20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübesi ile ve Türkiye’nin lider yönetilen bulut sağlayıcılarından biri olarak, Pukta Cloud Migration hizmetiyle buluta taşınma esnasında oluşabilecek kesinti ve veri kaybı riskini ortadan kaldırır. En doğru planlamayı yaparak işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak yapılandırılmış bulut servislerine sahip olmanızı sağlar. Böylece güncel teknolojileri kullanmak için yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Pukta Helpdesk bilgi birikimi sayesinde kullanıcı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalmaz, işletmeniz içinde tüm çalışanlarınızdan bulut geçiş projeniz için destek alırsınız. Böylece projenizin tüm katılımcılarıyla beraber başarıya ulaşmasını sağlarsınız. Bulut teknolojiler konusunda işletmeniz için en doğru kararları her biri alanında uzman sistem mimarları ve mühendislerinden oluşan ekibin desteğiyle beraber güvenle alırsınız.

İşletmeniz için büyüme planlarınızı destekler, IT tarafındaki büyümeyi düşünmez, işinize odaklanırsınız.

İhtiyaç duyduğunuz esnekliğe kavuşur, büyük kaynaklar satın almadan dönemsel ihtiyaçlarınıza göre kullanırsınız.

IT teknolojilerine sahip olma maliyetinizi düşürür, çok hızlı bir şekilde yeni kaynaklara erişir ve kullanmaya başlarsınız.

Tüm sistemleriniz Pukta Monitoring tarafından 7/24 izlenir ve gerektiğinde Pukta Sistem Mühendisleri tarafından desteklenir.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.