Farklı sektörlerden 300’den fazla müşterimize yüksek kalitede, proaktif çözümler sunuyoruz

Farklı sektörlerden 300’den fazla müşterimize yüksek kalitede, proaktif çözümler sunuyoruz

Pukta ve Koalay.com Başarı Hikayesi

 

Yirmiden fazla sigorta şirketi ile entgerasyonlarımız ve platformumuzda yaptığımız geliştirmeler, müşteri ve iş ortaklarımızın uçtan uca sigorta teklifleri verebilmesini ve bu teklifleri poliçeleştirip, birkaç dakika içerisinde müşterinin elinde poliçesi ile mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Son 4.5 yıl içerisinde verdiğimiz teklif sayısı ve online ürettiğimiz poliçe sayısı yüzlerce kat arttı. Bu kaynak ihtiyaçlarımıza, zamanında ve yüksek bir performansla yanıt verebildikleri için Pukta ile çalışıyoruz.

 

Şahin Utar

Koalay Yönetim Kurulu Üyesi ve CTO’su

 

Bizim açımızdan elektronik fatura tarafında birim zamanda işlediğimiz fatura sayısı çok önemli. Müşterilerimizin online pazar yerleri veya mağazalarında fatura hizmetleri, kargoların gönderilip dağıtılması ya da mağazada kasanın önünde bekleyen müşterinin hızla faturasını alması son derece öne çıkıyor. Burada müşterilerimizin müşterilerinin en kısa sürede hizmet alması için en hızlı şekilde servis vermemiz gerekiyor. Pukta ile işbirliğimizde beklediğimizin çok üzerinde performans aldık. Şu anda sıkıntı yaşatmayan, çok verimli ve ölçeklenebilir bir sisteme sahibiz.

 

İsmail Duran

Logo Yazılım Grup CTO’su

Mağazacılık ve e-ticarette operasyonların kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor.Pukta’nın perakende sektöründeki deneyimi sayesinde BT sistemlerimizin her zaman çalışır durumda olduğunu, bir mağazamızdaki yazılım ya da donanım sorununun bile saat ve gün fark etmeksizin anında çözüleceğini bilmek bize güven veriyor.

 

Pelin Mete

GUSTO Yönetim Kurulu Başkanı

Pukta’nın uzman ve deneyimli ekibi, bulut platformu dahil, arka planda çalışan tüm BT sistemlerimizin her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlıyor. Bu sayede, aralarında perakende sektörünün dev markalarının  da bulunduğu müşterilerimizin e-ticaret operasyonları kesintisiz ve sorunsuz devam ediyor.

 

Emir Alkaş

Inveon Kurucu Ortağı

E-ticaret ve mağazacılık operasyonlarımızın titizlikte ve kesintisiz bir şekilde yapılması bizler için son derece önemli.Pukta da tecrübesi ile bu konuda oldukça kendinden emin bir şekilde yükü omuzlayarak geçiş projesini tamamladı. Birlikte daha çok başarılı projeler gerçekleştireceğimizden eminim.

 

Ali Fuat Figan

Evidea BT Operasyon Yöneticisi

Odağı teknoloji olan iki şirketin iş ortaklığını son derece verimli buluyoruz. Pukta,konaklama sektörüne özel teknolojik gereksinimleri anlama ve karşılama konusunda da bizimle aynı dili konuşuyor.

 

Melike Karaman

Protel CEO’su

Ekonomi hukuku alanında kapsamlı uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren bağımsız bir avukatlık bürosu olarak buluta geçişte ön planda tuttuğumuz şeylerin başında güvenlik geliyordu ve bu çok titizlikle yönetilmesi gereken stresli bir süreçti. Pukta, tecrübesi ile bu geçişi sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladı. Sonrasında da Pukta bizim için her an, her yerden ulaşabildiğimiz, ofiste birlikte çalıştığımız bir takım arkadaşı gibi oldu ve her türlü sorunumuza en kısa sürede müdahale ederek çözümsüz bırakmadı.

 

Burcu Tuzcu Ersin

Avukat / Moroğlu Arseven Ortağı

Pukta’nın uzmanlıkla çalıştırdığı bulut platformunda aralarında e-ticaret sektörünün dev markalarının da bulunduğu müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

 

Serhan Kıymaz

Segmentify CTO’su