fbpx

Evidea Başarı Hikayesi

Eviniz için aradığınız her şeyi Türkiye’nin bir çok yerinde bulunan mağazalarından ya da e-ticaret mağazasından makul fiyatlarla bulabileceğiniz, yeni trendlere öncülük eden e-ticaret perakendecisi ve mağazalar zinciri Evidea ile olan yolculuğumuz 2020 yılında başladı.

Evidea, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. E-ticaret perakendecisi olan Evidea, 2011’den bu yana ev ürünleri kategorisinde hizmet vermektedir. 2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısal çalışmalarını tamamlayan Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağaza açmayı hedeflemektedir. Pukta’nın Evidea ile olan işbirliği 2020 yılında başlamıştır.

Genel olarak cloud geçişleri BT ekiplerinin stres yaşadığı sıkıntılı süreçlerdir. Bizim de clouda geçiş kararımızdan sonra Pukta ile yapmış olduğumuz görüşmelerde gösterdikleri samimiyet ve bizim gerçek ihtiyaçlarımıza yönelik, sonuç odaklı yaklaşımları beklentimizi son derece karşıladı. E-ticaret ve mağazacılık operasyonlarımızın titizlikte ve kesintisiz bir şekilde yapılması bizler için son derece önemli. Pukta da tecrübesi ile bu konuda oldukça kendinden emin bir şekilde yükü omuzlayarak geçiş projesini tamamladı. Birlikte daha çok başarılı projeler gerçekleştireceğimizden eminim.

  Ali Fuat Figan
  Evidea BT Operasyon 
Yöneticisi

Başarı Hikayesi için tıklayın

Evidea’nın Kullandığı Pukta Cloud Ürünleri

Backup as a Service

Kusursuz çalışan, KVKK/GDPR uyumlu gerçek bir yedekleme çözümü.

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

Disaster & Replication

Bir felaket/kriz durumunda verilerinize ve IT alt yapınıza sorunsuz erişin.

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını karşılamaya hazır mısınız?

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.