Gusto Başarı Hikayesi

1970 yılında kurulan GUSTO, Türkiye’nin en köklü bayan hazır giyim markaları arasında bulunuyor. Bugün 30’a yakın mağazasında ve www.gustoeshop.com adresinde koleksiyonlarını müşterilerine sunan GUSTO’nun Pukta ile olan işbirliği 5 yıldır devam ediyor.

İşbirliği kapsamında Pukta, GUSTO’ya fabrikasının yanı sıra merkez ofisinde ve tüm mağazalarında kullandığı Nebim mağazacılık yazılımını ve Active Directory, Exchange gibi kurumsal BT sistemlerini özel bulut üzerinde sunuyor. Bakım anlaşması ile sistemlerin düzenli olarak kontrol edilmesi sağlanıyor.

GUSTO ayrıca Pukta’nın 7/24 Yardım Masası hizmetinden de yararlanıyor. Şirketteki son kullanıcılar bir telefonla, dakikalar içinde Yardım Masası’na ulaşabiliyor. Bu sayede, bayram ve resmi tatil gibi mağazacılık operasyonlarının yoğun bir biçimde devam ettiği günlerde bile oluşabilecek her tür aksaklığa Pukta ekipleri tarafından anında müdahale edilebiliyor; arızalı donanım varsa hemen değiştiriliyor.

Aynı şekilde, GUSTO’nun tüm Microsoft lisansları da OEM, Open veya SPLA lisanslama modellerinden müşteriye en avantajlı olacak şekilde Pukta tarafından sağlanıyor.

quote 3

Mağazacılıkta ve e-ticarette operasyonların kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Pukta’nın perakende sektöründeki deneyimi sayesinde BT sistemlerimizin her zaman çalışır durumda olduğunu, bir mağazamızdaki yazılım ya da donanım sorununun bile saat ve gün fark etmeksizin anında çözüleceğini bilmek bize güven veriyor.

pelin mete 01  Pelin Mete
  GUSTO Yönetim Kurulu Başkanı

quote 4

 

 

dokuman

Gusto Başarı Hikayesi için tıklayın

Kullanılan Pukta Teknolojileri

SD WAN

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi tek bir network üzerinde birleştirin.

helpdesk

Helpdesk

Kurumsal IT ihtiyaçlarınızda uçtan uca eksiksiz çözüm.

system management

System Management

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat.