Inveon Başarı Hikayesi

Inveon, 2006 yılından bu yana e-ticaret altyapı çözümlerinin yanı sıra m-ticaret uygulamaları ve dijital pazarlama danışmanlığı konularında hizmet veren bir servis sağlayıcı. Ürün ve çözümleri, bugün Türkiye’nin en büyük 200 perakende operasyonunun 50’den fazlasında kullanılıyor.

Pukta ile devam eden ve danışmanlığı da kapsayan iş ortaklığı doğrultusunda, Inveon’un ağırlıklı olarak perakende sektöründeki müşterilerine sunduğu sanal mağazaların çalıştığı bulut ve özel bulut sistemlerini sağlıyor. Tüm bu B2B ve B2C sistemlerin her zaman en yüksek performans ve en üst düzey güvenlik seviyesinde çalışmasını sağlayan Pukta, Inveon’un firewall ve sunucu yönetimini de gerçekleştiriyor.

Pukta ayrıca, Inveon’un BT sistemlerini 7 gün 24 saat kesintisiz takip ederek, artan iş yüküne ve anlık değişen ihtiyaçlara göre aksiyon alıyor ve kusursuz bir sistem yönetimi hizmeti de sunuyor.

Başarı Hikayesi için tıklayın

Pukta’nın uzman ve deneyimli ekibi, bulut platformu dahil, arka planda çalışan tüm BT sistemlerimizin her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlıyor. Bu sayede, aralarında perakende sektörünün dev markalarının da bulunduğu müşterilerimizin e-ticaret operasyonları kesintisiz ve sorunsuz devam ediyor.

  Emir Alkaş
  Inveon Kurucu Ortağı

Kullanılan Pukta Teknolojileri

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Infrastructure as a Service

Geleneksel IT altyapılarının karmaşıklığı ve maliyetlerine daha fazla katlanmak zorunda değilsiniz.