Backup as

a Service

Kusursuz çalışan, KVKK/GDPR uyumlu gerçek bir yedekleme çözümü

Pukta Backup as a Service, tamamıyla Pukta tarafından yönetilen ve servis seviyesi sözleşmesi (SLA) ile tanımlanmış, işletmeniz dışında verilerinizin bir kopyasını tutmak için Pukta Cloud üzerinden kullanabileceğiniz, gerçek anlamda güvenilir yedekleme hizmetidir.

Pukta 20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübesi ile Türkiye’nin ilk ve lider yönetilen bulut sağlayıcılarından biridir. Pukta Çözüm Mühendisleri tarafından işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak bir yedekleme planı oluşturulur ve servis seviyesi anlaşmasıyla (SLA) %100 güvence altına alınmış Pukta Backup as a Service’ı sunar. Pukta Backup as a Service ile yedekleme için gerekli olan yüksek donanım ve lisans maliyetlerine katlanmak zorunda kalmaz, yedeklerinizin güvenli bir şekilde Pukta Cloud’da saklandığından emin olursunuz. Pukta Monitoring hizmetiyle desteklenen Pukta Backup as a Service gerçek zamanlı olarak 7/24 izlenir ve Pukta Sistem Mühendisleri tarafından proaktif bir şekilde yönetilir. Pukta Backup as a Service ile yedeklenen sunucu sistemlerinizi gerektiği zaman en hızlı şekilde Pukta Cloud’da çalıştırabilir ve Pukta SD-WAN çözümleriyle entegre ederek kullanıcılarınızın alışkanlıklarını değiştirmeden çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Pukta Monitoring’in sunduğu teknolojilerle 7/24 izlenir.

Pukta Backup’da bütün veriler şifrelenir, olası riskler en aza indirilir.

Tüm otomatik yedekleme sistemi Pukta Sistem Mühendisleri tarafından yönetilir.

Pukta gerektiğinde verilerinize en hızlı şekilde erişmenizi garanti eder.

Farklı yedekleme ihtiyaçlarınıza göre planlanan Pukta Backup hizmeti, verilerinizin birden fazla kopyasını tutar ve talep ederseniz birbirinden bağımsız konumlarda saklar.

İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanacak bir yedekleme planı ile birden çok seviyede veri yedeğine sahip olabilir, böylece verilerinizin kaybolmasına karşı güvencenizi artırabilirsiniz.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.