Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz

Pukta, sahip olduğu tecrübe ve uzman kadrosu ile buluta geçiş projelerinizi en doğru şekilde planlar, süreci yönetir ve sizi Pukta Cloud’a taşır. Bugüne kadar Pukta Cloud Migration sayesinde Pukta Cloud’a sorunsuz geçiş yapan yüzlerce müşterimiz kullanıcı alışkanlıklarını değiştirmeden, yüksek performansta çalışmaya başladı.

Buluta geçişinin genel amacı ve sağladığı en önemli fayda uygulamaları ya da verileri maliyet, performans, güvenlik gibi faktörlere dayalı olarak mümkün olan en verimli ortamda çalıştırmaktır. Pukta Cloud Migration hizmeti ile işletmenize ait uygulamaları ve sunucuları buluta taşırken hedeflediğiniz esneklik, iş sürekliliği ve performans kriterlerine ulaşmanızı sağlar. Doğru analiz, doğru planlama ve doğru bulut mimarisine sahip olmadan buluta taşınmak hedeflerinizden çok uzak kalmanıza sebep olur ve işletmenize zarar verir.

Pukta 20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübesi ile ve Türkiye’nin lider yönetilen bulut sağlayıcılarından biri olarak, Pukta Cloud Migration hizmetiyle buluta taşınma esnasında oluşabilecek kesinti ve veri kaybı riskini ortadan kaldırır. En doğru planlamayı yaparak işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak yapılandırılmış bulut servislerine sahip olmanızı sağlar. Böylece güncel teknolojileri kullanmak için yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Pukta Helpdesk bilgi birikimi sayesinde kullanıcı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalmaz, işletmeniz içinde tüm çalışanlarınızdan bulut geçiş projeniz için destek alırsınız. Böylece projenizin tüm katılımcılarıyla beraber başarıya ulaşmasını sağlarsınız. Bulut teknolojiler konusunda işletmeniz için en doğru kararları her biri alanında uzman sistem mimarları ve mühendislerinden oluşan ekibin desteğiyle beraber güvenle alırsınız.

Monitoring icons 03

Analiz sürecinde Pukta Monitoring kullanılarak geçiş öncesi sistemlerinizden veri toplanır.

hespdesk icons 04

Buluta geçiş için doğru strateji belirlenir ve geçiş adımları planlanır.

disaster icons 05

Pukta Sistem Mimarları sadece sunucularınızı veya sanallaştırma katmanınızı değil, uygulamalarınızı ve bu uygulamalarınızı kullanım alışkanlıklarınızı değerlendirir.

cloud migration icons 04

Pukta gerekirse fiziksel taşıma için sunucu ve depolama ürünleri sağlar.

Pukta Cloud Migration Data Sheet için burayı tıklayın.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Monitoring 2

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Migration

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

server icon

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

SD WAN

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.