Helpdesk

Kurumsal IT ihtiyaçlarınızda uçtan uca eksiksiz çözüm

Pukta Helpdesk, kullanıcıların bilgisayarlarında çalışırken yaşadığı her türlü sorun için 7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her an yanlarında olan ve hızlı çözümler sunan, Pukta’nın sağladığı bütün ürün ve hizmetleri destekleyen, sorunları çözmek için sürekli kendini geliştiren en yakın çalışma arkadaşıdır.

Pukta Helpdesk

Pukta Helpdesk, yaşadığınız herhangi bir teknik sorun için size hızlı çözümler sunar. Karşılaştığınız problemleri kim, nasıl çözecek diye düşünmeden, zaman kaybetmeden Pukta Helpdesk sisteminde kaydınızı açarsınız ve o artık sizin probleminiz olmaktan çıkar. Pukta Helpdesk, Türkiye’nin her bölgesine yerinde destek hizmeti de vermekte ve gereksinim duyduğunuz her an, alanında tecrübeli ekibi ile yanınızda olmaktadır.

Pukta Türkiye’nin ilk ve lider yönetilen bulut servis sağlayıcılarından biri olarak, 20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübesini Helpdesk hizmeti ile pekiştirmektedir. Pukta sektörde lider olduğu Helpdesk hizmeti ile müşterilerinin yaşadığı hiçbir teknik sorunu çözümsüz bırakmamıştır. Pukta Helpdesk konusunda gerekli olan eğitimleri almış ve sürekli tekrar eden eğitimlerle desteklenen uzmanlardan oluşur. Pukta Helpdesk, müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an, 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Mümkün olan en kısa sürede, en iyi çözümleri sunar.

hespdesk icons 01

7 gün 24 saat gereksinim duyduğunuz her an yanınızdadır.

hespdesk icons 04

Müşterilerin karşılaştığı sorunlara ve oluşacak yeni taleplere %99.99 SLA ile kesintisiz hizmet verir.

hespdesk icons 02

Gelen talepleri önceliklendirerek en kısa sürede, en iyi performansta çözüm bulmanızı sağlar.

hespdesk icons 05

Gelişmiş raporlama ara yüzüne sahiptir. İşletmenize ait raporları web üzerinden detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

hespdesk icons 03

Çoklu kanal özelliği sayesinde farklı kanallardan
ilettiğiniz talepleri tek bir sistem üzerinden
takip eder.

Pukta Helpdesk Data Sheet için burayı tıklayın.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Migration

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

backup

Backup as a Service

Kusursuz çalışan, KVKK/GDPR uyumlu gerçek bir yedekleme çözümü.

SD WAN

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.

healthcheck

System Health Check

Sahip olduğunuz ve IT ekiplerinizce işletilen sistemler için Pukta uzmanlığından faydalanın.

#Pukta Helpdesk #Helpdesk #System Management #Monitoring #7/24 #Outsource #bulut çözümleri #pukta #pukta bilişim #it çözümleri #kurumsal bulut hizmetleri #Help Desk Software #service desk #it helpdesk #it help desk #it helpdesk software #BT yardım masası #7/24 destek