Infrastructure as a Service

Geleneksel IT altyapılarının karmaşıklığına ve yüksek maliyetlerine daha fazla katlanmak zorunda değilsiniz

Pukta Infrastructure as a Servise (Pukta IaaS) veya hizmet olarak altyapı; işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem alt yapısının Pukta tarafından internet üzerinden yönetilen hizmet olarak sağlanmasıdır.

Bütün bulut teknolojileri gibi kullandığınız kadar ödemenize olanak tanıyan IaaS sayesinde ihtiyaç duyduğunuz bilgi işlem kaynaklarını isteğe bağlı olarak anlık artırılabilir ve azaltılabilirsiniz. İşletmeniz için veri merkezi alt yapısı ve fiziksel sunucu satın alıp yönetmenin öngörülemeyen yüksek maliyetlerinden ve karmaşıklığından kaçınmanıza yardımcı olur. Pukta Cloud’da ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynaklar IaaS kapsamında almış olduğunuz hizmetin bileşeni olarak sunulur. Bu sayede yalnızca ihtiyacınız olanı ihtiyaç duyduğunuz süre kadar kullanabilirsiniz. Pukta Infrasturacture as a Service ile sadece Cloud üzerinde çalışan sistemlerinize değil, ihtiyaç duymanız halinde işletmenizin sistem odasına da kaynak verir. Pukta sıradan bulut sağlayıcılarından farklı olarak sahip olduğu yüksek sistem mühendisliği, bilgi ve tecrübesiyle bütün IaaS yapısını 7/24 izler ve yönetir. Bu sayede siz işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yazılım ve uygulamalara odaklanır, kaynaklarınızı çok daha verimli kullanırsınız.

20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübemiz ile Türkiye’nin ilk ve lider yönetilen bulut servis sağlayıcılarından biri olarak IaaS hizmetini size Pukta sistem mühendislerince yönetilen hizmet olarak sunuyoruz. Pukta IaaS sayesinde yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan IT altyapınızı Pukta Cloud’a taşır, global standartlara uyumlu hale gelirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarına özel yapılandırılmış Pukta IaaS size %99,99 oranında çalışırlık garanti eder. Pukta Monitoring, Pukta Disaster & Replication gibi ek Pukta ürünleri ile yüksek maliyetlere katlanmadan işletmenizin sahip olduğu IT standartlarını yükseltir, iş sürekliliği ve performansını arttırırsınız.

hespdesk icons 02

İşletmeniz için büyüme planlarınızı destekler, IT tarafındaki büyümeyi düşünmez, işinize odaklanırsınız.

disaster icons 02

İhtiyaç duyduğunuz esnekliğe kavuşur, büyük kaynaklar satın almadan dönemsel ihtiyaçlarınıza göre kullanırsınız.

disaster icons 01

IT teknolojilerine sahip olma maliyetinizi düşürür, çok hızlı bir şekilde yeni kaynaklara erişir ve kullanmaya başlarsınız.

Monitoring icons 01

Tüm sistemleriniz Pukta Monitoring tarafından 7/24 izlenir ve gerektiğinde Pukta Sistem Mühendisleri tarafından desteklenir.

Pukta Infrastructure as a Service Data Sheet için burayı tıklayın.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Monitoring 2

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Migration

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

server icon

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

SD WAN

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.