System Management

IT sistemlerinizin yönetimini bize bırakın,
siz daha çok gelişim ve üretkenliğe odaklanın!

Pukta Sistem Mühendisleri tarafından, işletmenizin sahip olduğu IT altyapılarının ve işlerinizin yüksek verimlilikle kesintisiz bir şekilde çalışabilmesi için, gerektiğinde bulut teknolojileriyle entegre şekilde çalıştırılmasıdır. Pukta, IT altyapınızın tüm katmanlarını içerecek şekilde uçtan uca çözümleri 7/24 kesintisiz
olarak sağlar.

Pukta Türkiye’nin lider “Managed IT Services” sağlayıcısı olarak, 20 yılı aşkın kurumsal ağ ve sistem yönetimi tecrübesini bulut teknolojileri ile birleştirebilmiştir. Pukta sektörde lider olduğu Helpdesk hizmeti sayesinde edinmiş olduğu tecrübeyi, yine Türkiye’nin en büyük yönetilen Cloud hizmet sağlayıcısı olarak sahip olduğu teknolojilerle destekleyebilmiş, böylece Pukta System Management hizmetini en üst seviyede rakipsiz hale getirmiştir. Pukta Sistem Mühendisleri yaşadığı hiçbir teknik sorunu çözümsüz bırakmamış, sahip olduğu tecrübeyi her zaman en güncel eğitimler ve uluslararası geçerli olan sertifikasyonlarla desteklemiştir. Pukta, müşterilerinin ihtiyaç duydukları her an, 7/24 ulaşılabilir durumdadır. Mümkün olan en kısa sürede, en iyi çözümleri sunar.

Pukta System Management, Pukta Sistem Monitoring ile desteklenir ve 7/24 çalışır.

Pukta icons

Üretici (marka) bağımsız bir destek hizmetidir.

Pukta icons

Proaktif yaklaşım: Sorun yönetimini olayların ele alınmasına göre önceliklendiren önleyici çalışmalara odaklanır.

Pukta icons

Yüksek SLA Taahhüdü: Hizmet süreleri SLA ile garanti altında olup, kritik sistemleriniz için 15 dk’ya kadar müdahale taahhüdü verilir.

Pukta icons

Geniş Kapsam: Hem temel hem de kurumsal düzeyde çözümler tasarlar, uygular ve destekler. Network, server, storage ve firewall katmanlarınızın tamamı hizmet kapsamında değerlendirilir.

Pukta icons

Sertifikalı Uzmanlar: Pukta Sistem Mühendisleri, farklı teknoloji ve çözümlerde sürekli güncellenen eğitimlerle desteklenir. Sahip oldukları uluslararası sertifikalar ve müşteri referanslarıyla kanıtlanan önemli deneyimlere sahiptir.

Tüm IT ihtiyaçlarınıza uygun bir Pukta Cloud ürünü seçin

Monitoring

Kesintisiz çalışan IT hizmetleri için sistemlerinizi 7/24 izliyor, doğru kararları doğru zamanda almanızı sağlıyoruz.

Cloud Migration

İşinizi aksatmadan, doğru bir planlama ile işletmenizi Pukta Cloud’a taşıyoruz.

Load Balancer

Web sitenize gelen ani trafik artışlarını
karşılamaya hazır mısınız?

SD-WAN

Nerede olursa olsun, ofis ve şubelerinizi
tek bir network üzerinde birleştirin.